БЛОГ

Захистити очі від вільних радикалів допоможуть Візіобаланс та Візіобаланс Опті – надійне джерело лютеїну та зеаксантину.

2020.06.05 | Нет комментариев

Лютеїн та зеаксантин — основні компоненти антиоксидантної системи захисту очей.

Сітківка — це єдина частина нервової системи, доступна світлу, і надлишок світла здатний призвести до її пошкодження та викликати макулярну дегенерацію сітківки. Одним з важливих методів боротьби з недугами очей служить система антиоксидантного захисту сітківки. Каротиноїди надійно захищають сітківку. Серед всіх каротиноїдів тільки лютеїн та зеаксантин володіють здатністю проникати в тканини ока і ефективно захищати їх. Такий захист необхідний для забезпечення денного зору. Крім того, вони здатні поглинати блакитне світло і пригнічувати утворення вільних кисневих радикалів, запобігати світловому руйнуванню поліненасичених жирних кислот в сітківці. Лютеїн і зеаксантин є антиоксидантами першого порядку, що захищають сітківку й кришталик від дії вільних радикалів

У багатьох дослідженнях визначена і доведена роль лютеїну і зеаксантину в профілактиці і розвитку ряду офтальмологічних захворювань, таких як катаракта, макулярна дистрофія і діабетична ангіопатія. Результати досліджень показали, що вживання лютеїну і зеаксантину з їжею знижує ризик розвитку катаракти та вікової макулярної дегенерації від 30 до 50%.

Зв’язок між прийомом лютеїну і зеаксантину і ризиком виникнення катаракти неоднаразово вивчався в дослідженнях по всьому світу.

Неодноразово дослідження підтверджували, що 6 мг лютеїну і зеаксантину в день можуть зменшити ризик розвитку катаракти.

Прийнято вважати, що макулярна дегенерація сітківки розвивається у віці старшому від 45-50 років, проте в даний час відзначається омолодження цього захворювання.

Причини дистрофічних захворювань сітківки до теперішнього часу остаточно не з’ясовані. Однак безсумнівна роль генетичних факторів і шкідливої ​​дії світла.

При розвитку макулярної дегенерації з’являється підвищена чутливість до світла, погіршується зір, знижується гострота зору, що призводить до розвитку макулярної дегенерації сітківки. Останнім часом в світовому науковому середовищі все частіше обговорюється питання про роль негативного впливу вільних кисневих радикалів. Фотохімічна реакція, що виникає під дією світла і кисню, призводить до утворення високоактивних вільних радикалів, які здатні пошкоджувати світлочутливі клітини сітківки ока. Чим старша людина, тим більше небезпечним є вплив вільних радикалів — у міру природного старіння знижується активність власної захисної антиоксидантної системи організму, що посилює дистрофічні процеси. Поштовхом утворення великої кількості активних форм (радикалів) кисню та азоту можуть бути куріння, забруднення навколишнього середовища, озон, деякі ліки та пестициди, запалення, сильні фізичні навантаження.

Зв’язок між прийомом лютеїну і зеаксантину і ризиком виникнення AMD (макулодистрофії) вивчався в багатьох дослідженнях. Клінічні дослідження довели, що споживання лютеїну 6 мг в день знижує на 43% ризик розвитку дегенерації жовтої плями

Важливо, що лютеїн і зеаксантин, сконцентровані в центрі сітківки, куди потрапляє максимальне світлове навантаження.

При діабетичній ретинопатії, яка супроводжується руйнуванням кровоносних капілярів і порушенням кровопостачання сітківки, спостерігається різке падіння щільності макулярних пігментів, що, найімовірніше, пов’язане з порушенням транспорту каротиноїдів з потоком крові. Більш ніж у половини людей, які страждають на діабет, розвивається ретинопатія, хвороба очей, викликана просочуванням крові капілярів в сітківку. Клінічні дослідження показали, що Пікногенол затягує пошкоджені капіляри в оці. Пікногенол також допомагає в підтримці здорового рівня глюкози у крові у людей з цукровим діабетом II типу. Ефективно зменшує крихкість судин (в т.ч. очних капілярів) і це дозволяє використовувати його для успішної профілактики і лікування діабетичної ретинопатії. Поєднання Пікногенолу, Лютеїну та Зеаксантину надзвичайно ефективно працює в препараті Візіобаланс Опті.

Монітор комп’ютера є джерелом підвищеної небезпеки для очей, так як випромінює ультрафіолетове світло, дія якого посилюється при використанні люмінесцентних ламп. Для посилення антиоксидантного захисту органів зору людям, які постійно працюють за комп’ютером, показаний додатковий прийом лютеїну та зеаксантину. Інші антиоксидантні вітаміни, такі як вітамін С і Е, біофлавоноїди, b-каротин, aльфа-ліпоєва  кислота захищають очі від пошкодження і сприяють відновним процесам, підтримуючи синтез колагену.

 

Дальше →

Pycnogenol® (Пикногенол®) при остром вирусном ринофарингите

2020.05.12 | Нет комментариев

 
 

Десятилетия исследований показали, что Пикногенол® является сильным антиоксидантом и противовоспалительным препаратом, а также поддерживает здоровье дыхательных органов, сердца и сосудистой системы.
Несмотря на то, что нижеописанное исследование не новое, тема остается актуальной и на сегодняшний день. В журнале Оториноларингология за 2013 год были опубликованы результаты  клинических исследований, в соответствии с которыми природная добавка Пикногенол®, экстракт растительного антиоксиданта – коры французской морской сосны, в сочетании с Витамином C и Цинком, – является эффективным средством сокращения продолжительности острого вирусного ринофарингита и снижения семи ‘основных’ симптомов, включая насморк, закупорку носовых ходов, ангину, чихание, высокую температуру, кашель и общий дискомфорт. Более 200 вирусов могут привести к возникновению инфекции, при этом простудные заболевания в США являются причиной более чем 75 миллионов посещений врачей в год.
“Острый вирусный ринофарингит встречается у среднего взрослого два – пять раз в год, что может оказывать значительное влияние на работу и семейную жизнь,” – говорит доктор Фред Пескаторе, специалист и практикующий врач в области здоровья и питания. “Результаты данных исследований указывают на то, что Пикногенол®, используемый в сочетании с Витамином C и Цинком, может помочь сократить продолжительность простуды и уменьшить выраженность некоторых из её основных симптомов, которые делают эту натуральную добавку важной для процесса восстановления, а также для контроля расходов, связанных с простудными заболеваниями, и пропущенных рабочих дней.”
Было проведено исследование, чтобы оценить влияние Пикногенола® на симптомы и признаки поставленного диагноза простудного заболевания в четырех вариантах: только Пикногенол®; Пикногенол® + Витамин C; Пикногенол® + Глюконат цинка (соединение цинка) и комбинация, в которую вошли все эти три препарата. Эти группы сравнивали друг с другом и с ‘контрольной’ группой, в которой использовались исключительно безрецептурные (OTC) препараты от кашля и простуды. Тройная комбинация (Пикногенол® 100 мг + Витамин C 200 мг + Глюконат цинка 30 мг в день) была наиболее эффективным препаратом, который позволил значительно сократить продолжительность симптомов до четырёх дней, по сравнению со средним показателем семь дней. Другие три варианта также показали более высокую эффективность по сравнению с контрольной группой, в отношении ежедневного купирования симптомов простуды.
“В данном исследовании мы обнаружили, что приём Пикногенола® в сочетании с Витамином C и Цинком в течение, по крайней мере, 5 дней при эпизодах острого вирусного ринофарингита может сократить срок течения простудного заболеваний и снизить выраженность симптомов,” — сказал доктор Джанни Белькаро, ведущий специалист исследования. “Результаты исследования указывают на наличие влияния добавки в виде изолированного приёма Пикногенола® или в сочетании с другими добавками, в виде снижения выраженности симптомов и тяжести острого вирусного ринофарингита.”
Исследование, проведённое в университете Киети-Пескара в Пескаре, Италия, было нацелено на оценку двух фаз, что позволило оценить влияние четырех вариантов добавок. В первой фазе исследования участвовали 73 здоровых добровольца без тяжелых заболеваний в анамнезе. При первых признаках простуды 40 участников в этой группе дополнительно получали 50 мг Пикногенола® два раза в день, в то время как 33 пациента использовали исключительно безрецептурные препараты. Эффект изолированного приёма Пикногенола® был статистически значимым; ключевые результаты в данной группе включали значительное сокращение продолжительности простуды по сравнению с контрольными группами, что привело к снижению количества пропущенных рабочих дней и к снижению потребности в использовании безрецептурных препаратов.
Во второй фазе исследования участвовали 196 пациентов с простудными заболеваниями, которые были разделены на три группы и получали три отдельных варианта добавок в течение 5 дней или более длительного периода. В обеих фазах исследования оценивались участники в возрасте 25-70 лет, а также проводился дополнительный осмотр через три дня.
Сочетание Пикногенола® и Витамина C дало лучшие результаты и имело синергический эффект, что позволило быстрее избавиться от острого вирусного ринофарингита. Причина такого результата состоит в том, что клетки иммунной системы, именуемые лейкоцитами, требуют значительного количества витамина C, чтобы естественным образом избавиться от острого вирусного ринофарингита. Результаты исследования указывают на то, что аналогично, в исследовании, проведённом ранее в этом году, в лейкоцитах через переносчик GLUT1 были обнаружены метаболиты Пикногенола®. Поэтому, продемонстрированное взаимодействие Пикногенола® и Витамина C позволяет улучшить естественный иммунитет из-за синергического антиоксидантного эффекта данной комбинации.
Было обнаружено, что изолированный приём Пикногенола®, а также его приём, в сочетании с другими компонентами, позволяет контролировать избыточное воспаление и отёк слизистой носа, что часто встречается у больных с простудными заболеваниями.

Дальше →

Pycnogenol® Уменьшает проявления Метаболического Синдрома

2020.05.07 | Нет комментариев

Исследование, опубликованное в журнале Phytotherapy Research, показывает эффективность употребления Pycnogenol® в сочетании из здоровым питанием и физическими упражнениями для уменьшения факторов риска, связанных с метаболическим синдромом, включая абдоминальное ожирение, высокий уровень холестерина, высокое кровяное давление и высокий уровень сахара в крови. Результат исследования подтвердил тот факт, что все пять факторов риска метаболического синдрома значительно уменьшились через три месяца ежедневного приема 150 мг Pycnogenol® из значительным улучшением показателей на протяжении шести месяцев.

www.pycnogenol.com

Метаболический синдром – это группа факторов риска сердечно-сосудистых заболеваний и сахарного диабета. Важно, чтобы факторы риска корригировались как можно раньше, до того, как они приведут к необратимым сердечно-сосудистым заболеваниям.

К группам риска для выявления метаболического синдрома относятся лица как с начальными признаками заболевания, так и с его осложнениями, такими как:

  • Артериальная гипертония.
  • Сахарный диабет 2-го типа (или преддиабет).
  • Избыточная масса тела и ожирение.
  • Наличие ИБС, заболевание периферических сосудов, цереброваскулярные заболевания, связанные с атеросклерозом.
  • Прямые родственники с гиперлипидемией и/или ожирением и/или сахарным диабетом и/или ИБС.
  • Малоподвижный образ жизни.
  • Синдром поликистозных яичников.
  • Эректильная дисфункция.
  • Нарушение обмена мочевой кислоты (гиперурикемия, или подагра).
  • Постменопаузальный период у женщин.
ОтветитьПереслать
Дальше →

Вітаміни та мікроелементи для очей

2020.05.06 | Нет комментариев

Компанія Hankintatukku Oy на протязі багатьох років випускає, вдосконалює та поставляє в різні країни світу препарати для покращення зору, котрі знижують ризики макулярної дегенерації, сповільнюють розвиток ретинопатії, є додатковими засобами для профілактики погіршення зору у осіб, постійно працюючих за комп’ютером, підвищують гостроту зору, попереджають передчасне старіння очей.

Це препарати  « Візіобаланс», «Візіобаланс®Опті», «Пікногенол» (Visiobalance, Visiobalance ® Оpti, Pycnogenol.  Фінські та українські вчені та лікарі неодноразово проводили дослідження препаратів    « Візіобаланс», Візіобаланс®Опті», «Пікногенол». Про це свідчать наукові роботи та статті, надруковані в спеціалізованих виданнях.

Як от наприклад, наукова стаття «Досвід використання «Візіобалансу®Опті» при непроліферативній діабетичній ретинопатії», автор С.В. Присяжна.  Дослідження проводилось на базі офтальмологічної кліники «Новий Зір», Хмельницький.

Автори дослідження прийшли до висновків:

1. «Візіобаланс® Опті» є препаратом вибору, який рекомендується для профілактики прогресування ДМП, коли лазерна коагуляція сітківки ще не  показана.                                        2. При використанні препарату «Візіобаланс®Опті» у хворих з ДМП покращується якість зору, світлочутливість сітківки по даним статичної периметрії та зменшується товщина сітківки по даним ОСТ. В основній групі товщина сітківки в фовеа зменшилась від 289,6±50,7 до 219,4±31,6 мкм (р=0,05).  .                                                                                                    3. Доведено позитивний вплив «Візіобаланс®Опті» на показники ліпідограми у пацієнтів з ЦД. Коефіцієнт атерогенності понизився до 3,0±0,3 Од, що мало статистично значиму різницю в порівнянні з результатами до лік                                                                                               4. Завдяки Пікногенолу®, який входить до складу «Візіобаланс® Опті» покращились реологічні показники крові в І групі : нормалізувався ПТІ(81,4±2,3%), тромбоцити (297,1±75,5 х 10/л) таеритроцити (4,7±0,8 х 10 /л), що мало статистично значиму різницю середніх (р<0,05) в порівнянні     контрольною групою.

Наступне дослідження проводилось на базі Київськоі міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр Мікрохірургії Ока», автори А.М. Сергієнко, Л.В. Тутченко, І.В. Козловська, О.В. Ткаченко, Х.М. Литвинчук.

Автори надрукували статтю « Динаміка гостроти зору та товщини макулярної ділянки при застосуванні препарату «Візіобаланс Опті» в лікуванні макулярного набряку при міопії високого ступеня».

Висновки цього дослідження:

1. Застосування препарату «Візібаланс Опті» при лікуванні макулярного набряку внаслідок міопії високого ступеня призводить до покращення гостроти зору в середньому на 0,1 та зменшення набряку макулярної ділянки в середньому на 23μm (р<0,05).

2. Препарат може бути рекомендований для хворих з макулярним набряком внаслідок міопії високого ступеня як компонент комплексної терапії  для поліпшення та стабілізації зорових функцій.

Дальше →
© FinVitamin Украина 2015-2019