БЛОГ

Зміцнити імунну систему допоможе Імуномакс

2021.03.18 | Нет комментариев

(AHCC — https://finvitamin.com.ua)

Технологія АНСС розроблена японською компанією Amino UP Chemical Co. Ltd.

Ефективність АНСС підтверджується безліччю клінічних досліджень, результати яких були опубліковані в наукових медичних виданнях. В даний час IMMUNOMAX ® успішно використовується в Японії, США, країнах Західної Європи, як при лікуванні, так і профілактиці багатьох хронічних захворювань, пов’язаних з пригніченням або недостатньою функцією імунітету. IMMUNOMAX ® є ефективним імунопротектором і може бути використаний як профілактичний і загальнозміцнюючий засіб. IMMUNOMAX ® не має протипоказань до застосування, не токсичний і не дає побічних ефектів.

ШІЇТАКЕ вважають найкращим з-поміж японських грибів і називають «королем грибів». Це їстівний гриб. Цілющі властивості його унікальні. Шіїтаке позитивно впливає на роботу практично всіх систем організму людини. Згідно з канонами східної медицини, регулярне вживання шіїтаке допомагає боротися зі стресом, зміцнює імунітет, збільшує тривалість життя, підвищує чоловічу потенцію, очищує кров та лімфу. Цей гриб допомагає також боротися з різними пухлинами. Позитивні результати є і при лікуванні гіпертонії, діабету, поліартриту, простатиту, хвороб печінки.
Японці рекомендують періодично вживати гриби шіїтаке пацієнтам із передраковими захворюваннями, часто застосовують вони цілющий гриб і для лікування раку.
Протипухлину дію шіїтаке мають завдяки наявності у них полісахариду лентипану, який стимулює в організмі людини фермент-перфорин. Саме перфорин проникає у ракову пухлину і знешкоджує її.
Шіїтаке має унікальну здатність виводити з організму холестерин, завдяки чому нормалізується артеріальний тиск, загоюються виразки шлунково-кишкового тракту, а ще це чудовий імуномодулятор.


МЕЙТАКЕ – гриб не менш відомий своїми лікувальними властивостями. Він здатний зменшувати вагу, мінімізувати клімактеричні прояви у жінок без застосовання гормональних препаратів, пом’якшувати явища менструального синдрому та підвищувати імунітет завдяки полісахаридам групи В. Цілющі властивості мейтаке також широко застосовують у лікуванні різних пухлин у жінок, зокрема, мастопатії, фіброміоми, вузлового зобу.


Гриб РЕЙШІ належить у Японії до цілющих лікарських рослин, які повертають молодість і продовжують життя. Рейши має протизапальні, противірусні, антимікробні, протиалергічні та протипухлинні властивості. Особливу цінність він має при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Загальною властивістю всіх трьох грибів є здатність зміцнювати імунітет, допомагати при гепатитах і різних пошкодженнях печінки, а найзначніше — протипухлинний ефект. На думку вчених, протипухлинний механізм дії IMMUNOMAX ® заснований на високій стимуляції «клітин кілерів» організму. IMMUNOMAX ® ефективний при вірусних, бактеріальних і грибкових захворюваннях, так як підсилює дію практично всіх ланок клітинного імунітету (лейкоцити, макрофаги, природні кілери, Т-кілери). В якості активатора клітинної ланки імунітету AHCC може бути рекомендований при імунодефіцитах, (наприклад, при деяких алергіях). Закономірна ефективність АНСС в терапії синдрому хронічної втоми-захворювання, при якому спостерігається виражена імунодепресія через ураження вірусами.

Дальше →

Три вітаміни, мінерали для зміцнення вашої імунної системи і боротьби з COVID-19.

2021.03.10 | Нет комментариев

      Вітамін С.

Цей вітамін протягом багатьох років зарекомендував себе як джерело для допомоги імунній системі. Вітамін С є життєво важливим для здоров’я білих кров’яних тілець, які допомагають боротися з інфекціями. Це особливо важливо під час пандемії. Лікаря рекомендують дорослим приймати добавку по 1000 мг двічі на день.Також лікарі рекомендують вживати продукти, багаті вітаміном С. Ці продукти включають  апельсиновий сік і апельсини, а також інші цитруси і овочі, включаючи грейпфрут, полуницю, помідори і журавлину.

 

Вітамін D.

Найчастіше ми отримуємо наш вітамін D через сонце, але протягом пандемії, кажуть лікарі, приймати добавки-хороша ідея. Дослідження показують, що низький рівень вітаміну D  пов’язаний з великим ризиком розвитку респіраторних захворювань у дорослих і дітей. Насправді дослідження почали показувати, що люди з дефіцитом вітаміну D піддаються більш високому ризику зараження вірусом COVID-19. Час діяти прийшов. Лікарі рекомендують дорослим приймати добавку вітаміну D3 в кількості 1000 міжнародних одиниць (МО) один або два рази на день, що вживається під час їжі. Крім того, ви можете збільшити споживання вітаміну D, вживаючи рибу та інші продукти, збагачені цим вітаміном.Для тих, у кого є дефіцит вітаміну D, проконсультуйтеся з вашим лікарем або дієтологом для точного дозування добавки.

 

Цинк.

Лікарі дослідили, що цинк має вирішальне значення для нормального розвитку та функціонування клітин, що опосередковують частину імунної системи. Дослідження показали, що підвищені концентрації цинку можуть пригнічувати реплікацію таких вірусів, як поліовірус і атипова пневмонія-коронавірус. Тому рекомендують дорослим приймати цинкову добавку по 40 мг або менше один раз на   день.

 

Консультуйтесь з лікарем і будьте здорові!

 

 

 

 

Дальше →

Захистити очі від вільних радикалів допоможуть Візіобаланс та Візіобаланс Опті – надійне джерело лютеїну та зеаксантину.

2020.06.05 | Нет комментариев

Лютеїн та зеаксантин — основні компоненти антиоксидантної системи захисту очей.

Сітківка — це єдина частина нервової системи, доступна світлу, і надлишок світла здатний призвести до її пошкодження та викликати макулярну дегенерацію сітківки. Одним з важливих методів боротьби з недугами очей служить система антиоксидантного захисту сітківки. Каротиноїди надійно захищають сітківку. Серед всіх каротиноїдів тільки лютеїн та зеаксантин володіють здатністю проникати в тканини ока і ефективно захищати їх. Такий захист необхідний для забезпечення денного зору. Крім того, вони здатні поглинати блакитне світло і пригнічувати утворення вільних кисневих радикалів, запобігати світловому руйнуванню поліненасичених жирних кислот в сітківці. Лютеїн і зеаксантин є антиоксидантами першого порядку, що захищають сітківку й кришталик від дії вільних радикалів

У багатьох дослідженнях визначена і доведена роль лютеїну і зеаксантину в профілактиці і розвитку ряду офтальмологічних захворювань, таких як катаракта, макулярна дистрофія і діабетична ангіопатія. Результати досліджень показали, що вживання лютеїну і зеаксантину з їжею знижує ризик розвитку катаракти та вікової макулярної дегенерації від 30 до 50%.

Зв’язок між прийомом лютеїну і зеаксантину і ризиком виникнення катаракти неоднаразово вивчався в дослідженнях по всьому світу.

Неодноразово дослідження підтверджували, що 6 мг лютеїну і зеаксантину в день можуть зменшити ризик розвитку катаракти.

Прийнято вважати, що макулярна дегенерація сітківки розвивається у віці старшому від 45-50 років, проте в даний час відзначається омолодження цього захворювання.

Причини дистрофічних захворювань сітківки до теперішнього часу остаточно не з’ясовані. Однак безсумнівна роль генетичних факторів і шкідливої ​​дії світла.

При розвитку макулярної дегенерації з’являється підвищена чутливість до світла, погіршується зір, знижується гострота зору, що призводить до розвитку макулярної дегенерації сітківки. Останнім часом в світовому науковому середовищі все частіше обговорюється питання про роль негативного впливу вільних кисневих радикалів. Фотохімічна реакція, що виникає під дією світла і кисню, призводить до утворення високоактивних вільних радикалів, які здатні пошкоджувати світлочутливі клітини сітківки ока. Чим старша людина, тим більше небезпечним є вплив вільних радикалів — у міру природного старіння знижується активність власної захисної антиоксидантної системи організму, що посилює дистрофічні процеси. Поштовхом утворення великої кількості активних форм (радикалів) кисню та азоту можуть бути куріння, забруднення навколишнього середовища, озон, деякі ліки та пестициди, запалення, сильні фізичні навантаження.

Зв’язок між прийомом лютеїну і зеаксантину і ризиком виникнення AMD (макулодистрофії) вивчався в багатьох дослідженнях. Клінічні дослідження довели, що споживання лютеїну 6 мг в день знижує на 43% ризик розвитку дегенерації жовтої плями

Важливо, що лютеїн і зеаксантин, сконцентровані в центрі сітківки, куди потрапляє максимальне світлове навантаження.

При діабетичній ретинопатії, яка супроводжується руйнуванням кровоносних капілярів і порушенням кровопостачання сітківки, спостерігається різке падіння щільності макулярних пігментів, що, найімовірніше, пов’язане з порушенням транспорту каротиноїдів з потоком крові. Більш ніж у половини людей, які страждають на діабет, розвивається ретинопатія, хвороба очей, викликана просочуванням крові капілярів в сітківку. Клінічні дослідження показали, що Пікногенол затягує пошкоджені капіляри в оці. Пікногенол також допомагає в підтримці здорового рівня глюкози у крові у людей з цукровим діабетом II типу. Ефективно зменшує крихкість судин (в т.ч. очних капілярів) і це дозволяє використовувати його для успішної профілактики і лікування діабетичної ретинопатії. Поєднання Пікногенолу, Лютеїну та Зеаксантину надзвичайно ефективно працює в препараті Візіобаланс Опті.

Монітор комп’ютера є джерелом підвищеної небезпеки для очей, так як випромінює ультрафіолетове світло, дія якого посилюється при використанні люмінесцентних ламп. Для посилення антиоксидантного захисту органів зору людям, які постійно працюють за комп’ютером, показаний додатковий прийом лютеїну та зеаксантину. Інші антиоксидантні вітаміни, такі як вітамін С і Е, біофлавоноїди, b-каротин, aльфа-ліпоєва  кислота захищають очі від пошкодження і сприяють відновним процесам, підтримуючи синтез колагену.

 

Дальше →

Pycnogenol® (Пикногенол®) при остром вирусном ринофарингите

2020.05.12 | Нет комментариев

 
 

Десятилетия исследований показали, что Пикногенол® является сильным антиоксидантом и противовоспалительным препаратом, а также поддерживает здоровье дыхательных органов, сердца и сосудистой системы.
Несмотря на то, что нижеописанное исследование не новое, тема остается актуальной и на сегодняшний день. В журнале Оториноларингология за 2013 год были опубликованы результаты  клинических исследований, в соответствии с которыми природная добавка Пикногенол®, экстракт растительного антиоксиданта – коры французской морской сосны, в сочетании с Витамином C и Цинком, – является эффективным средством сокращения продолжительности острого вирусного ринофарингита и снижения семи ‘основных’ симптомов, включая насморк, закупорку носовых ходов, ангину, чихание, высокую температуру, кашель и общий дискомфорт. Более 200 вирусов могут привести к возникновению инфекции, при этом простудные заболевания в США являются причиной более чем 75 миллионов посещений врачей в год.
“Острый вирусный ринофарингит встречается у среднего взрослого два – пять раз в год, что может оказывать значительное влияние на работу и семейную жизнь,” – говорит доктор Фред Пескаторе, специалист и практикующий врач в области здоровья и питания. “Результаты данных исследований указывают на то, что Пикногенол®, используемый в сочетании с Витамином C и Цинком, может помочь сократить продолжительность простуды и уменьшить выраженность некоторых из её основных симптомов, которые делают эту натуральную добавку важной для процесса восстановления, а также для контроля расходов, связанных с простудными заболеваниями, и пропущенных рабочих дней.”
Было проведено исследование, чтобы оценить влияние Пикногенола® на симптомы и признаки поставленного диагноза простудного заболевания в четырех вариантах: только Пикногенол®; Пикногенол® + Витамин C; Пикногенол® + Глюконат цинка (соединение цинка) и комбинация, в которую вошли все эти три препарата. Эти группы сравнивали друг с другом и с ‘контрольной’ группой, в которой использовались исключительно безрецептурные (OTC) препараты от кашля и простуды. Тройная комбинация (Пикногенол® 100 мг + Витамин C 200 мг + Глюконат цинка 30 мг в день) была наиболее эффективным препаратом, который позволил значительно сократить продолжительность симптомов до четырёх дней, по сравнению со средним показателем семь дней. Другие три варианта также показали более высокую эффективность по сравнению с контрольной группой, в отношении ежедневного купирования симптомов простуды.
“В данном исследовании мы обнаружили, что приём Пикногенола® в сочетании с Витамином C и Цинком в течение, по крайней мере, 5 дней при эпизодах острого вирусного ринофарингита может сократить срок течения простудного заболеваний и снизить выраженность симптомов,” — сказал доктор Джанни Белькаро, ведущий специалист исследования. “Результаты исследования указывают на наличие влияния добавки в виде изолированного приёма Пикногенола® или в сочетании с другими добавками, в виде снижения выраженности симптомов и тяжести острого вирусного ринофарингита.”
Исследование, проведённое в университете Киети-Пескара в Пескаре, Италия, было нацелено на оценку двух фаз, что позволило оценить влияние четырех вариантов добавок. В первой фазе исследования участвовали 73 здоровых добровольца без тяжелых заболеваний в анамнезе. При первых признаках простуды 40 участников в этой группе дополнительно получали 50 мг Пикногенола® два раза в день, в то время как 33 пациента использовали исключительно безрецептурные препараты. Эффект изолированного приёма Пикногенола® был статистически значимым; ключевые результаты в данной группе включали значительное сокращение продолжительности простуды по сравнению с контрольными группами, что привело к снижению количества пропущенных рабочих дней и к снижению потребности в использовании безрецептурных препаратов.
Во второй фазе исследования участвовали 196 пациентов с простудными заболеваниями, которые были разделены на три группы и получали три отдельных варианта добавок в течение 5 дней или более длительного периода. В обеих фазах исследования оценивались участники в возрасте 25-70 лет, а также проводился дополнительный осмотр через три дня.
Сочетание Пикногенола® и Витамина C дало лучшие результаты и имело синергический эффект, что позволило быстрее избавиться от острого вирусного ринофарингита. Причина такого результата состоит в том, что клетки иммунной системы, именуемые лейкоцитами, требуют значительного количества витамина C, чтобы естественным образом избавиться от острого вирусного ринофарингита. Результаты исследования указывают на то, что аналогично, в исследовании, проведённом ранее в этом году, в лейкоцитах через переносчик GLUT1 были обнаружены метаболиты Пикногенола®. Поэтому, продемонстрированное взаимодействие Пикногенола® и Витамина C позволяет улучшить естественный иммунитет из-за синергического антиоксидантного эффекта данной комбинации.
Было обнаружено, что изолированный приём Пикногенола®, а также его приём, в сочетании с другими компонентами, позволяет контролировать избыточное воспаление и отёк слизистой носа, что часто встречается у больных с простудными заболеваниями.

Дальше →
© FinVitamin Украина 2015-2022