Вітамін С.

Цей вітамін протягом багатьох років зарекомендував себе як джерело для допомоги імунній системі. Вітамін С є життєво важливим для здоров’я білих кров’яних тілець, які допомагають боротися з інфекціями. Це особливо важливо під час пандемії. Лікаря рекомендують дорослим приймати добавку по 1000 мг двічі на день.Також лікарі рекомендують вживати продукти, багаті вітаміном С. Ці продукти включають  апельсиновий сік і апельсини, а також інші цитруси і овочі, включаючи грейпфрут, полуницю, помідори і журавлину.

 

Вітамін D.

Найчастіше ми отримуємо наш вітамін D через сонце, але протягом пандемії, кажуть лікарі, приймати добавки-хороша ідея. Дослідження показують, що низький рівень вітаміну D  пов’язаний з великим ризиком розвитку респіраторних захворювань у дорослих і дітей. Насправді дослідження почали показувати, що люди з дефіцитом вітаміну D піддаються більш високому ризику зараження вірусом COVID-19. Час діяти прийшов. Лікарі рекомендують дорослим приймати добавку вітаміну D3 в кількості 1000 міжнародних одиниць (МО) один або два рази на день, що вживається під час їжі. Крім того, ви можете збільшити споживання вітаміну D, вживаючи рибу та інші продукти, збагачені цим вітаміном.Для тих, у кого є дефіцит вітаміну D, проконсультуйтеся з вашим лікарем або дієтологом для точного дозування добавки.

 

Цинк.

Лікарі дослідили, що цинк має вирішальне значення для нормального розвитку та функціонування клітин, що опосередковують частину імунної системи. Дослідження показали, що підвищені концентрації цинку можуть пригнічувати реплікацію таких вірусів, як поліовірус і атипова пневмонія-коронавірус. Тому рекомендують дорослим приймати цинкову добавку по 40 мг або менше один раз на   день.

 

Консультуйтесь з лікарем і будьте здорові!