Вітамін С має виправдану репутацію щодо імунної підтримки. Ми не можемо говорити про імунітет, не беручи до уваги цінність вітаміну С. Як і цинк, вітамін С — це найважливіший мікроелемент, який ми повинні отримувати з раціону. Він відіграє важливу роль в імунітеті, діючи як антиоксидант, посилюючи функцію імунних клітин і підтримуючи протизапальні функції в організмі. Отже, дефіцит вітаміну С може призвести до порушення імунної функції та більшої сприйнятливості до інфекцій. Проведено сотні досліджень, які вивчали роль вітаміну С в імунітеті. Дослідники дійшли до висновку, що харчові добавки з вітаміном С можуть запобігати респіраторним інфекціям.

Для кращого засвоєння краще приймати Вітамін С кілька разів на день в менших дозах під час їжі.

Не забувайте, що вітамін С ніколи не накопичується в організмі, так як є водорозчинним і його надлишок виводиться з сечею. Тому ваш раціон повинен включати продукти багаті на цей вітамін.

Висновок: Для міцного імунітету необхідне достатнє споживання вітаміну С. Щоб досягнути достатню кількість вітаміну С у своєму раціоні, приймайте дві-три менші дози вітаміну щодня.

 

Найкраще звернутись до свого лікаря і отримати професійну пораду в прийомі будь яких препаратів, конкретну пораду для вас. Будьте здорові!

 

 

С