Компанія Hankintatukku Oy особливу увагу приділяє випуску препаратів для покращення стану шкіри, волосся, нігтів. Це препарати селену, цинку,  вітаміни та вітамінні комплекси, а також спеціальні комплексні препарати, які включають в себе кремнієву кислоту, біотин,  вітаміни групи В, цинку, заліза.

Особливу увагу можна приділити препарату Evonia, який заслужено посідає почесне місце серед профілактичних засобів для стимуляції росту волосся, попередження випадання волосся, покращення кровообігу шкіри голови.

Можна звернути увагу на :  Evonia Anti Grey Hair, Evonia Biotin Plus, Evonia Hair Booster ,

Femiglandin Gla.

Вітамін С є неймовірно потужним природним антиоксидантом. Цей елемент має здатність зупиняти випадіння волосся, зберігаючи при цьому його натуральний колір та природний блиск. Серед інших переваг вітаміну С варто виділити його здатність покращувати приплив крові до мозку, завдяки чому пасма отримують всі вітаміни та поживні речовини, які необхідні для росту волосся.  Майже всі фрукти, зокрема апельсини, лимони, полуниця, ківі та грейпфрут характеризуються високим вмістом вітаміну С, а також брокол, шпинат, цвітна капуста, петрушка.

Вітаміни групи  В відіграють важливу роль у процесі живлення волосся та шкіри голови. До того ж, вітамін В належить до тих речовин, які зупиняють випадіння волосся та прискорюють його ріст.  В вітаміни впливають на процес утворення жирних кислот всередині клітин. Саме ці жирні кислоти є незамінними для організму, адже вони живлять шкіру голови та волосяні фолікули. За умови регулярного вживання вітамінів групи В можна не лише зміцнити волосся, але й прискорити його ріст. Не завадить включити до свого раціону такі продукти, як мигдаль та інші види горіхів, яєчний жовток.

Не варто забувати і про те , що зовнішній вигляд волосся безпосередньо залежить від стану шкіри голови та загального здоров’я людини. Вітамін Е підвищує рівень кисню у крові та сприяє покращенню кровообігу, що є незамінним для росту волосся. До того ж, саме вітамін Е чудово зволожує, зміцнює волосся та захищає його від шкідливого впливу навколишнього середовища. Ось кілька харчових продуктів, що містять велику кількість вітаміну Е: рослинні олії, арахіс та ліщина, броколі, шпинат, соняшникове насіння;

Завдяки своїм потужним антиоксидантним властивостям вітамін А не тільки покращує стан та зовнішній вигляд волосся, але й зміцнює зір та захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища. За умови регулярного вживання продуктів з високим вмістом вітаміну А ви зробите волосся блискучим, м’яким та шовковистим. Цей поживний елемент стимулює виділення жиру та шкірного сала, завдяки чому волосся стає міцним та захищеним від ламкості. Для того, щоб поповнити запаси вітаміну А в організмі, необхідно включити до раціону такі продукти: морква, вершкове масло, жирні види сиру, мигдаль.

Вітамін D та кальцій – це ті поживні речовини, які є необхідними для росту та здоров’я волосся. Якщо ви намагаєтеся знайти ефективні вітаміни для росту волосся, радимо неодмінно включити до раціону продукти з високим вмістом цих двох вітамінів. Не забувайте регулярно гуляти на свіжому повітрі, щоб отримати достатню кількість вітаміну D від сонячних променів. Якщо ж такої можливості немає, включіть до щоденного меню такі продукти: молоко, гриби,  печінка тріски, сир.