(AHCC — https://finvitamin.com.ua)

Технологія АНСС розроблена японською компанією Amino UP Chemical Co. Ltd.

Ефективність АНСС підтверджується безліччю клінічних досліджень, результати яких були опубліковані в наукових медичних виданнях. В даний час IMMUNOMAX ® успішно використовується в Японії, США, країнах Західної Європи, як при лікуванні, так і профілактиці багатьох хронічних захворювань, пов’язаних з пригніченням або недостатньою функцією імунітету. IMMUNOMAX ® є ефективним імунопротектором і може бути використаний як профілактичний і загальнозміцнюючий засіб. IMMUNOMAX ® не має протипоказань до застосування, не токсичний і не дає побічних ефектів.

ШІЇТАКЕ вважають найкращим з-поміж японських грибів і називають «королем грибів». Це їстівний гриб. Цілющі властивості його унікальні. Шіїтаке позитивно впливає на роботу практично всіх систем організму людини. Згідно з канонами східної медицини, регулярне вживання шіїтаке допомагає боротися зі стресом, зміцнює імунітет, збільшує тривалість життя, підвищує чоловічу потенцію, очищує кров та лімфу. Цей гриб допомагає також боротися з різними пухлинами. Позитивні результати є і при лікуванні гіпертонії, діабету, поліартриту, простатиту, хвороб печінки.
Японці рекомендують періодично вживати гриби шіїтаке пацієнтам із передраковими захворюваннями, часто застосовують вони цілющий гриб і для лікування раку.
Протипухлину дію шіїтаке мають завдяки наявності у них полісахариду лентипану, який стимулює в організмі людини фермент-перфорин. Саме перфорин проникає у ракову пухлину і знешкоджує її.
Шіїтаке має унікальну здатність виводити з організму холестерин, завдяки чому нормалізується артеріальний тиск, загоюються виразки шлунково-кишкового тракту, а ще це чудовий імуномодулятор.


МЕЙТАКЕ – гриб не менш відомий своїми лікувальними властивостями. Він здатний зменшувати вагу, мінімізувати клімактеричні прояви у жінок без застосовання гормональних препаратів, пом’якшувати явища менструального синдрому та підвищувати імунітет завдяки полісахаридам групи В. Цілющі властивості мейтаке також широко застосовують у лікуванні різних пухлин у жінок, зокрема, мастопатії, фіброміоми, вузлового зобу.


Гриб РЕЙШІ належить у Японії до цілющих лікарських рослин, які повертають молодість і продовжують життя. Рейши має протизапальні, противірусні, антимікробні, протиалергічні та протипухлинні властивості. Особливу цінність він має при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Загальною властивістю всіх трьох грибів є здатність зміцнювати імунітет, допомагати при гепатитах і різних пошкодженнях печінки, а найзначніше — протипухлинний ефект. На думку вчених, протипухлинний механізм дії IMMUNOMAX ® заснований на високій стимуляції «клітин кілерів» організму. IMMUNOMAX ® ефективний при вірусних, бактеріальних і грибкових захворюваннях, так як підсилює дію практично всіх ланок клітинного імунітету (лейкоцити, макрофаги, природні кілери, Т-кілери). В якості активатора клітинної ланки імунітету AHCC може бути рекомендований при імунодефіцитах, (наприклад, при деяких алергіях). Закономірна ефективність АНСС в терапії синдрому хронічної втоми-захворювання, при якому спостерігається виражена імунодепресія через ураження вірусами.